Наша французько-українська Асоціація «Будь ласка живіть» займається забезпеченням автомобільним транспортом захисників України , які в даний момент знаходяться в зоні бойових дій і безпосередньо приймають участь в обороні України від російських окупантів.

Автомобілі якими ми забезпечуємо армію  виконують максимально важливі завдання і роблять максимально важливу роботу по забезпеченню бійців на передовій всіма необхідними засобами, починаючи від боєприпасів, закінчуючи медикаментами. Також вони відіграють величезну роль в своєчасній евакуації поранених з поля бою.

Враховуючи те що під час війни життя автомобіля поблизу поля бою вкрай коротке він все таки в більшості випадків виконує свою головну ціль. Дає шанс на життя нашим захисникам забезпечуючи їх всім необхідним для виконання завдань. 

У нашої Асоціації є велика потреба у забезпеченні нашої армії  недорогими позашляховиками  та іншим транспортом підвищеної прохідності а також спецтранспортом для потреб військових у зв’язку з тим, що в зоні інтенсивних бойових дій рахунок безповоротно пошкоджених автомобілів йде на сотні. І потрібне постійне , цілодобове поповнення парку автомобільної техніки військових частин які воюють на передовій. 

У зв’язку з вищесказаним, щиро просимо вас, розглянути можливість співпраці з нашою Асоціацією.

Уклінно просимо вас розглянути слідуючі можливості:

а) пожертва у вигляді автомобіля(ів)

б) в разі неможливості такої пожертви надання суттєвої знижки при купівлі нашою Асоціацією у вас автомобіля, який підходить по параметрам для виконання нашими захисниками поставлених завдань

в) грошова пожертва

В разі любої позитивної відповіді ми надішлемо вам всі необхідні документи від нашої асоціації для отримання вашої щирої допомоги. 

Звертаємо вашу увагу що офіційні листи від  нас надходитимуть виключно з офіційної електронної адреси нашої асоціації  (vivezassociation@gmail.com) а  ні з будь якоі іншої . 

Ця електронна адреса також вказана на нашому офіційному сайті http://www.vivez-association.org/ зайшовши на який ви зможете ознайомитись з нашою роботою.

Будь яка ваша відповідь та можлива участь в допомозі нашій армії в любому випадку буде свідчити про велику вдячність і повагу до вас від нашої Асоціації та загалом усього українського народу, який на сьогоднішній день несе на своїх плечах максимальний тягар протистояння російському вторгненню та платить найвищу ціну свободи яка називається людським життям.

Ми передаємо все отримане з ваших рук безпосередньо в руки наших воїнів. 

А на грошові пожертви закуповуємо все необхідне для фронту .

Хай нас всіх Бог береже !

З вашою допомогою ми обов’язково переможемо !!!

Слава Україні !